KALİTELİ RİBON SEÇENEKLERİ İÇİN POLİKART MARKASINI TERCİH EDİN

ribbonlarÜlkemizin önde gelen kart üretim ve kart sistemleri tasarımcı kuruluşu olan POLİKART, güvenli ve uygun fiyatlı ürünlerin tek adresidir. Geniş üretim yelpazemiz içinde yer alan akıllı kartlar, elektronik kartlar, proximity kartlar, mifare kartlar ve kart aksesuarları, uygun fiyat avantajıyla siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Diğer hizmetlerimiz arasında olan kart yazıcı sistemlerimiz ve ribon malzemelerimizle, müşterilerimizin yanında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uygun fiyatlı ribonlarımız, seçkin markaların ürünü olup, dayanıklı ve garantili olma özelliğine sahiptir.

Ribon Nasıl Kullanılır?

Ribonlar, kart yazıcılarında baskı yapma imkanı sunan, farklı renk seçeneklerine sahip sarf malzemeleridir. Ribonlar ile baskı oluşturmak için ısı enerjisinden yararlanılır. Isı ile baskının oluşmasını sağlayan ribonlar içeriğinde tasarımınızda kullanacağınız film ve mürekkepleri içermektedir. Ribonların farklı çeşitleri vardır. Günümüz teknolojisi ölçülerinde, en sık tercih edilen ribon çeşitleri firmamızda bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ribonlar, kaliteli kart yazıcı sistemlerimizle birlikte, siz değerli müşterilerimize avantajlı ödeme seçenekleri ile sunulmaktadır.

ZEBRA RENKLİ RİBON

Yüksek kaliteli baskı olanağına sahip, çok renkli baskı için kullanılabilen ribon türüdür. Zebra renkli ribonlar, Zebra cihazları ile uyumlu olan, orijinal ürün seçeneklerimizden biridir. Barkod baskılarınızda, kimlik kartlarınızda yüksek kalite arıyorsanız bu ürünü tercih etmenizi öneririz.

Kullanıldığı Modeller:

Zebra P330i, Zebra P430i, Zebra P420, Zebra P420i, Zebra P320i

 

ZEBRA MONOCHROME RİBON

Zebra monochrome ribon, tek renkli baskı yapma olanağı veren, ekonomik ribon ürünlerimizden biridir. Bu ribon ile kaliteli yazılar, şekiller, kenarlıklar ve gölgelendirmeler elde edebilirsiniz.

Kullanıldığı Modeller:

Zebra P330i, Zebra P430i, Zebra P420, Zebra P420i, Zebra P320i

 

EVOLİS RİBON

Evolis, dünyaca ünlü ribon ürünlerinden biridir. Evolis ribon ürünlerini tek renkli veya çok renkli olarak sipariş edebilirsiniz. Uygun fiyat ve yüksek kalite isteyenler için Evolis Ribon doğru tercih olacaktır.

 

ZEBRA ZXP3 RİBON

Eşsiz tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleriyle ön plana çıkan ZXP3 cihazları için özel tasarlanmış ribbon ürünümüzdür. Bu ribon ürününü uygun fiyat seçenekleri ile POLİKART firmamızdan talep edebilirsiniz.