DAYANIKLI PLASTİK KARTLAR İÇİN POLİKART KART KORUYUCULARI

Öncü marka ve işletmelerin plastik kartelektronik kart ve akıllı kart ihtiyaçlarını karşılayan POLİKART olarak, müşterilerimizin gereksinim duyduğu kart aksesuarları konusunda da ihtiyaçlarına cevap vermek için özenle çalışıyoruz. Kaliteli, uygun fiyatlı ve dayanıklı kart aksesuar hizmetlerimiz arasında kart poşeti, kart yoyosu, kart koruyucu, kokartlar ve boş yaka ipleri yer almaktadır. Her biri sağlam ve dayanıklı olarak tasarlanan kart ve kart aksesuar ürünlerimizi, siz değerli müşterilerimize, satış sonrası destek garantisiyle sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Şirketinin, markasının veya kurumunun prestijini yansıtmak için kaliteli ürünler arayan, merdiven altı üreticilerinden ziyade profesyonel bir firmayla çalışmak isteyenlerin beklentilerine uygun tasarımlar hazırlayan POLİKART, 2012 yılından bu yana çok tercih edilen firmalar arasında önemli bir yere sahip olmuştur. Kart aksesuar hizmetlerimiz arasında en çok tercih edilenlerden biri de plastik kart koruyucularıdır. Tanıtım veya kimlik kartı gibi, çeşitli kurumsal kart tasarımlarını daha uzun kullanma olanağı veren ve onlara şık bir görüntü kazandıran kart koruyucu tasarımlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Plastik Kart Koruyucu Nedir?

Plastik kart koruyucuları geniş bir kullanım alanına sahip plastik kartların korunması için özel tasarlanan ürünlerden biridir. POLİKART olarak, korumak istediğiniz personel kimlik kartları, kimlik tanıtım kartları veya ziyaretçi kartları gibi tüm kurumsal kartları daha dayanıklı hale getirmek için özel ürettiğimiz kart koruyucularını dayanıklı sert-ABS plastiklerden hazırlamaktayız. Hem şık, hem de sağlam olan kart koruyucularımız sayesinde kartlarınızı yılar boyu güvenle koruyabilir, şık bir görünümle müşterilerinizin gözüne hitap edebilirsiniz. Genellikle 54 – 86 mm ebatlarında hazırlanan bu ürünümüz birçok renk seçeneğine sahiptir. En çok tercih edilen renkler arasında, şeffaf, kırmızı, mavi, beyaz ve lacivert yer alır. Plastik kart koruyucuları genellikle tanıtım, toplantı veya fuarlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Uygun Fiyatlı Plastik Kart Koruyucuları

POLİKART firması olarak en kaliteli ve ucuz plastik kart koruyucularını, sizler için özenle hazırlıyor ve kısa sürede teslim ediyoruz. Tüm kart ve kart aksesuar ürünleri için bizden örnek talep edebilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak ve uygun fiyatlı teklifler için bizimle irtibata geçebiliriniz.