AKILLI PROXİMİTY KARTLARI İLE KONFORUN KEYFİNİ SÜRÜN

POLİKART uzman ekibi tarafından hazırlanan, akıllı proximity kartlarımız sayesinde, şirket veya konutlarınızda güvenli kart kullanım avantajlarından siz de yararlanabilirsiniz. Proximity kartlar, akıllı kartlar veya göster geç kartlar olarak bilinmektedir. Günümüzde yaygınlaşan kullanım alanlarıyla proximity kartlar, çeşitli ödeme sistemleri için öncelikli tercihe sahip, dayanıklı ürünleridir.  

125 Khz 64 Bit Manchester kodlamasında olup RFID proximity teknolojisine sahiptir.

proximity kart

Güvenli akıllı kart tasarımlarımız arasında ön plana çıkan proximity kartları, özellikle bilgilerin çalınmasına karşı özel olarak tasarlanan ve kopyalanma riskini ortadan kaldıran bir sistemle üretilmektedir. POLİKART olarak, önceliğimizi ayırdığımız güvenli kart üretim politikamızın yanı sıra, uygun fiyatlı proximity kart uygulamalarıyla da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Proximity Kart Nedir – Nerelerde Kullanılır?

Proximity kartları, günümüzde kullanılan dijital kart seçeneklerinden biridir. Özel bir teknoloji ile kodlanan proximity kartlar, özel frekanslarıyla, temasa gerek duymadan alıcı ile iletişim kuran tasarımlardır. Kullandığı özel ses frekanslarıyla, başta geçiş sistemleri için tercih edilen proximity kartlar, yıllar boyunca bozulmadan işlevini sürdürme avantajına sahiptir. Proximity kartlar çoğunlukla hafif çizilmelerden, sürtünmelerden etkilenmezler.

Özel üretim POLİKART proximity kartları, siz değerli müşterilerimiz için oldukça tasarruflu bir yatırım olacaktır. Güncel teknolojik olanaklarla hizmet veren uzman ekibimiz sizleri için hem kaliteli hem de ucuz proximity kart üretimi yapmaktadır. Şık bir şekilde tasarlanan proximity kartlarımız, aynı zamanda uzak mesafelerden (10 – 20cm) algılanma özelliğine sahiptirler. Böylece, çantanızdan, cebinizden veya cüzdanınızdan çıkarmadan, bu akıllı kartları kolayca kullanabilirsiniz.

Proximity kartlarımız öncelikli olarak yüksek güvenlik arayan müşterilerimize önerdiğimiz ürünlerdir. Geçiş ve ödeme sistemlerinde güvenliğin önemi oldukça büyüktür. Bununla beraber, proximity kartlarımız siz değerli müşterilerimizin tercihine göre dijital baskı, ofset veya termal baskı seçenekleriyle üretilebilmektedir. Farklı renk seçenekleriyle, ön ve arka kart kullanım tercihleriyle proximity kart sahibi olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.