kart poşetFARKLI KART TASARIMLARI İÇİN KALİTELİ KART POŞETLERİ

POLİKART, 2012 yılından bu yana plastik kart, kart aksesuarları ve akıllı kart tasarımlarıyla sektörün önde gelen kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Kart ve kart aksesuarları konusunda yaptığımız çalışmalarla, satış ve satıştan sonra sunduğumuz destek hizmetleriyle, rakiplerimizden bir adım önde olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Müşterilerimizden gelen olumlu dönüşlere karşılık bizler de uygun fiyat seçenekleriyle onların her zaman yanında olmaya özen gösteriyoruz. Ülkemizde çeşitli kurum, kuruluş ve şirketlerine POLİKART markası güvencesiyle kart aksesuar tasarımları üretiyoruz. Tasarım seçeneklerimiz arasında, çok tercih edilen ürünlerden biri de POLİKAR kart poşetleridir. Dayanıklı üretim teknolojisi ve dayanıklı ürün politikasıyla hazırladığımız indirimli kart poşetleri, ihtiyacınız olduğu zamanlarda sizin yanınızda olacaktır. Markanıza yakışır kalitede ürettiğimiz kart poşet tasarımlarımız, kullandığınız kartlarla uyumlu bir şekilde, deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanacaktır. Uygun fiyatlı kart poşeti seçeneklerimizi öğrenmek ve örnek tasarımlarımıza göz atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KART POŞETİNİN YAYGIN KULLANIM ALANLARI

Kredi Kartları

Kredi kartlarını güvenli bir şekilde korumak için üretilen şeffaf ve kaliteli kart poşetleri kredi kartlarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmek için tasarlanmıştır.

Fuar Kartları

Düzenlediğiniz fuar organizasyonlarında şirketinizin prestijini yansıtacak, kullandığınız kartları güvenli bir şekilde koruyacak kart poşet tasarımlarıdır. Bize bildireceğiniz ebat ve ölçülere göre özel hazırlanan kart poşetleri organizasyonunuz sürecinde yırtılmadan, çizilmeden sağlamlığını koruyacaktır.

Toplantılar

Önemli toplantılarınızda size sağlamlığı ve kalitesiyle hizmet edecek POLİKART kart poşetleri ile farklı kimlik ve toplantı kartlarınızı dayanıklı bir şekilde muhafaza edebilirisiniz.

UYGUN FİYATLI KART POŞET TASARIMLARI

Kaliteli ve ucuz kart poşeti seçenekleri firmamız tarafından hızlı bir şekilde hazırlanır ve siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Hazırladığımız tasarımlar firmamızın güvencesiyle sizlere sunulur. Kart poşetleri kare ve oval olarak hazır ölçülerde olduğu gibi, sizin istediğiniz ölçü ve ebatlar için özel olarak tasarlanabilir. POLİKART kart poşetleri kartlarınızı güvenle korurken onların görünümünü bozmaz, okunmalarını engellemez. Uygun fiyatlı tekliflerimizi öğrenmek ve örnek talebinde bulunmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.