boyun askı ipiÖNEMLİ TOPLANTI VE ETKİNLERİNİZ İÇİN KALİTELİ BOYUN ASKI İPLERİ

Kaliteye ve profesyonelliğe önem veren kuruluşlar için tasarladığımız boyun askı ipleri, kart askı ipleri, sade askı ipleri, renkli askı ipleri ve baskılı askı ipleriyle, müşterilerimize kusursuz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. POLİKART olarak, 2012 yılından bu yana baskılı kart ürünleri ve kart aksesuarları hazırlıyor, seçkin markalara profesyonel çözümler üretiyoruz. İhtiyacınız olan akıllı kartlar, elektronik kartlar veya plastik kartlar üreten firmamız, tüm tasarımlarını siz değerli müşterilerine uygun fiyat ayrıcalıklarıyla sunmaktadır. Kart çözümlerimizle ve kart aksesuarlarımızla ilgili bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Boyun Askı İpi Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

POLİKART markası çeşitli sektörlere hitap eden dayanıklı boyun askı ipleri üretmektedir. Uygun fiyatlı boyun askı ipi seçeneklerimiz geniş bir kullanım alanına sahiptir. Boyun askı ipleri çalışanların veya görevlilerin gerektiğinde kimlik kartlarını takmak için kullandığı özel aparatlardır. Genellikle plastik olarak üretilen kimlik kartları, üyelik kartları, personel kartları veya görevli kartları için üretilen boyun askı ipleri, kullandığınız kartlarla uyumlu ve şık olmalıdır. Boyun ve yaka için kullanılan aparatları tercih etmeyenler için üretilen klipsli göğüs ve cep tutturma aparatları firmamızdan temin edilebilir.

Boyun askı ipleri otellerde, hastanelerde, okullarda, fabrikalarda, atölyelerde, eczanelerde, eğlence merkezlerinde ve daha birçok alanda kullanılabilen bir üründür. Şirket toplantılarında veya özel etkinliklerde kaliteli boyun askı iplerimizi tercih edebilirsiniz. POLİKART boyun askı ipleri, kuruluşunuza özel olarak üretilebilmektedir. Firmanızın veya kurumunuzun logosu boyun askı ipi üzerinde kullanılabilir. Çeşitli renk ve ebatlarda olan boyun askı ipleri için örneklerimize göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Boyun Askı İpleri

Yıllar boyu kullanabileceğiniz boyun askı iplerimiz canlı renklerini uzun süre koruyacaktır. Kaliteli, sağlam ve ucuz boyun askı iplerimiz uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde hazırlanır ve teslim edilir. Satış ve satış sonrası destek anlayışımızdan yararlanmak ve uygun fiyat teklifleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.