GÜVENLİ VE KALİTELİ TURNİKE GEÇİŞ KART TASARIMLARI

turnike geçiş kartı

POLİKART, tasarladığı yüksek güvenlikli akıllı kart sistemleri ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında saygın bir yer edinmiştir. Müşteri talebine özel olarak tasarlanan ve teknolojik olanaklarla uygun fiyat seçeneklerini bir arada bulunduran kart sistemlerimizle zamandan ve harcamalarınızdan tasarruf edebilir, konforlu bir yatırım yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

POLİKART markası adı altında üretilen avantajlı elektronik kart sistemleri arasında, barkodlu kartlar, manyetik bantlı kartlar, proximity kartlar, çipli kartlar ve mifare kartlar önemli bir yere sahiptir. Kurumunuzu temsil edecek, şık tasarımlı kimlik ve personel kartlarımız da siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Tüm bu ürünlerimizle birlikte, çeşitli sektörlerin ihtiyacını karşılayan turnike kart çözümlerimizle hızlı ve pratik geçiş sağlama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Turnike Kartlı Geçiş Nedir?

Turnike geçiş sistemleri, hizmet sektöründen sağlık sektörüne, inşaat sektöründen eğlence sektörüne kadar, geniş bir yelpazeye sahip kuruluşlar içinde bir zorunluluk halini almış uygulamalardan biridir. Tüm bu ihtiyaçları güvenli ve kaliteli bir şekilde karşılayacak bir kuruluş ile güvenliği sağlanması çok önemlidir. POLİKART uzman ekibimiz, en yeni teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve müşterilerine yenilikçi turnike kartlı geçiş hizmetleri vermektedir. Turnike geçiş kartlarınız hızlı, güvenli bir şekilde üretilmekte ve kuruluşunuzun değerini yansıtacak şekilde, size özel tasarlanmaktadır.

Turnike geçiş kartları, elektronik olarak kodlanmış akıllı kartlardır. Özel kodlama bilgileri ile tasarlanan kartlar giriş çıkış bilgilerini ve talebe bağlı olarak kimlik bilgilerini içerebilmektedir. İnsan yoğunluğunun olduğu fabrika okul, hastane, kafeterya veya alışveriş merkezleri için önemli bir ihtiyaç olan turnike geçiş kartları aynı zamanda ödeme bilgilerini de içerebilmektedir. Kimi kurumların talebi doğrultusunda geçiş sistemleri içerisine para miktarı yerine belirli geçiş kredileri yüklenebilmektedir.

POLİKART turnike geçiş kartları, kaliteli ve güvenli bir seçenek olduğu kadar, kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan ürünlerdir. Uzak mesafelerden kolayca algılanması nedeniyle oldukça pratik olan POLİKART turnike kartlarını çantanızdan, cüzdan veya cebinizden çıkarmaya gerek duymadan kullanma olanağı bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı turnike geçiş kartları ile ilgili olarak detaylı bilgi sahibi olmak için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.