OTELLER İÇİN AKILLI POLİKART OTEL KAPI KART ÇÖZÜMLERİ

Hizmet sektörüne kazandırdığımız yeni araçlar sayesinde, müşterilerimize ticari açıdan avantajlar kazandırıyor ve onlara, konforlu çözümlere sahip ürünler tasarlayarak önemli ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Akıllı kartlar, çipli kartlar, manyetik kartlar veya plastik kartlar olarak bilinen ürünlerimiz, otellerde ve hizmet sektörünün diğer alanlarında yaygın olarak kullanılıyor. POLİKART ailesi olarak, müşterilerini memnun etmek isteyen, onlara teknolojik çözümler sunmak isteyen ve sağladıkları kolaylıklarla rakiplerinden önde olmak isteyen hizmet sektörü sahiplerine sunduğumuz kart tasarımlarımızla, 2012 yılından bu yana profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Kullanımı kolay, yenilikçi, dayanıklı ve uygun fiyatlı plastik kart seçeneklerimiz arasında en çok tercih edilenlerden biri de otel kapı kartlarıdır. Kullanımı kolay ve güncel bir çözüm olan otel kapı kartları, aynı zamanda otelinizin prestijini en güzel şekilde yansıtma ilkesiyle hazırlanmaktadır. Farklı renk seçenekleri, dayanıklı imalat maddeleri ve uzman tasarım ekibiyle üretilen otel kartlarımızı uzun yıllar boyu kullanmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz.

Otel Kapı Kartı Nedir? – Otel Kapı Kartları Nasıl Kullanılır?

Nasıl ki kredi kartları para yerine kullanılan ve kullanım kolaylığı kazandıran bir ürünse, otel kapı kartları da anahtar gibi eksi yöntemlerin yerine geçen, rahat kullanımlı otel giriş kartı görevi gören bir üründür. Otel kapı kartları, anahtarın yerini aldığı gibi, müşterileriniz açısından kalitenizi yansıtacak teknolojik bir araç olma özelliğine sahiptir. Bu kartların anahtar gibi, çalındıklarında bir güvenlik riski oluşturma riski yoktur. Çünkü ürettiğimiz kaliteli otel kapı kartları kopyalanma girişimlerine karşı özel şifrelenme yöntemlerimizle korunmaktadır.

Ürünlerimiz, siz değerli müşterilerimizin talebine göre manyetik ve çipli kart seçenekleriyle üretilebilir. Otel kapı kartları genellikle kredi kartı ebatlarında üretilmektedir. Otelinizin logosu, ismi ve dilediğiniz ölçüde kabartma yazılarıyla, otel kapı kartınızı dilediğinizce kişiselleştirebilirsiniz. Müşterilerinizin kolayca çantasında, cüzdanında veya cebinde taşıyacağı otel kapı kartı veya otel giriş kartlarımızla ilgili olarak bizden örnek tasarım talep edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Otel Kapı Kartı

Dayanıklı, kaliteli ve ucuz otel giriş kartlarımız, sizin zevk ve beklentilerinize uygun olarak kısa sürede üretilir ve size teslim edilir. Uygun fiyatlı otel kartı seçeneklerimizle ilgili bilgi almak için irtibat numaralarımızdan veya elektronik posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.