PRATİK VE GÜVENLİ RFID KART VE OKUMA SİSTEMLERİ

rfid kartlar

POLİKART elektronik ve akıllı kart sistemleri yaşamınızı kolaylaştırmak, ticari hayatınıza destek olmak, güvenliğinize katkıda bulunmak ve uygun fiyat avantajlarıyla, siz değerli müşterilerimize daima kazandırmak ilkesiyle üretilmektedir. Güncel teknolojik olanakları yakından takip eden kuruluşumuz, uzman bir ekiple, sizin yüksek güvenliğiniz ve konforunuz için özel kart tasarımları meydana getirmektedir. Sadece teknolojik açıdan değil, görsel açından da özenle üretilen kart sistemlerimizle, hizmet verdiğiniz kişilere karşı itibarınızı yansıtma olanağı bulabilirsiniz.

Ürettiğimiz akıllı ve elektronik kart sistemlerimiz sizin tercihinize bağlı olarak, özel resim ve logolarla tasarlanabilmektedir. Uygun fiyatlı kart seçeneklerimizi yakından tanımak için bizden örnek talebinde bulunabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için tasarımını yaptığımız kart sistemleri arasında sık tercih edilenlerden biri RFID kartlardır. Pratik ve güvenli bir kart sistemi olan RFID Kartlar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Uygun fiyatlı RFID kartlar sayesinde konforlu kart kullanım sistemlerinizin keyfini yaşayabilirsiniz.

RFID Kart Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Uzaktan okutmalı kart sistemleri arasında RFID kartlar önemli bir yere sahiptir. Bunun nedeni, RFID kartların uzak mesafeden, alıcı ile iletişim kurabilme avantajıdır. Uygulama sistemine çok yakın mesafeye yaklaştırma zorunluluğu bulunmayan RFID kartlar, bu özelliği sayesinde birçok sektör tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Temas gerektirmeyen kart seçeneklerimizden biri olan RFID kart, özel baskı ve şık tasarımıyla siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

RFID kartlar, içerisinde gerekli bilgilerin bulunmasına olanak veren bir kodlama sistemine sahiptir. Geçiş yapan kişilerin veya çalışanların gerekli bilgilerini bu kartımız sayesinde eş zamanlı olarak alabilirsiniz. Bu özelliği ile RFID kartlar, kalabalık işçi kadrosuna sahip kuruluşlar tarafından ilgi görmektedir. Sadece insan için değil, ürünleriniz için kullanabileceğiniz RFID kartlar sayesinde, ürün bilgilerinizi ve adedini kolayca öğrenme imkanı bulabilirsiniz.

POLİKART RFID kart sistemlerinin avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlı RFID kart sisteminizi kuruluşunuzda kullanarak, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.  Detaylı bilgi sahibi olmak ve uygun fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim numaralarından bizi arayabilirsiniz.