KALİTELİ BENZERSİZ VE ÖZEL ÜRETİM OTEL YAKA KART TASARIMI

otel yaka kartıPOLİKART olarak, benzersiz kart seçeneklerimizi tasarlarken, kaliteye önem veriyoruz ve ürünlerimizin müşterilerimizin itibarını yansıttığını biliyoruz. Özellikle, hizmet sektöründe yer alan müşterilerimize, onların marka değerlerini sergileyecek farklı ve dayanıklı tasarımlar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Daima göz önünde olacak elektronik kartlarınızın, plastik kartlarınızın veya yaka kimlik kartlarınızın kusursuz bir şekilde üretilmesi için gayret gösteren POLİKART ile çalışarak, farkınızı ortaya koyabilir, uygun fiyatlı hizmet politikamızdan siz de yararlanabilirsiniz.

Otel Yaka Kart Seçenekleri

POLİKART markası güvencesiyle hazırladığımız şık ve dayanıklı yaka kimlik kartları, ülkemizin önde gelen otellerinde, butik otellerde, pansiyonlarda yaygın bir şekilde kullanılıyor. Hizmet sektörünün önde gelen markaları ile çalışan POLİKART, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, farklı çalışan kademelerine göre özel hazırlanan kart tasarımlarıyla siz değerli müşterilerine birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

POLİKART otel yaka kimlik kartları sizin dilediğiniz ebat ve görünümde tasarlanabilmektedir.  Bununla birlikte, dilerseniz sizin için özel hazırlayacağımız tasarımlardan da yararlanabilirsiniz. Güncel kart üretim sistemiyle çalışan deneyimli ekibimiz, üretimden önce tüm tasarım seçeneklerini size sunar ve kart tasarımınız en mükemmel hale getirildikten sonra üretime geçilir. Özel mıknatıs, klips veya iğneleriyle hazırlanan kartlarımız tercihinize özel olarak metalik renk çeşitleriyle üretilebilmektedir.

Dayanıklı Yaka Kartı İmalatı

Pleksi, lazer veya metal yaka kimlik kartlarımız uzun yıllar boyunca kullanma imkanı verecek şekilde üretilmektedir. Otel yaka kimlik kartlarınızın kararmaması, solmaması için özel baskı teknikleri kullanan firmamızdan isterseniz kalıcı, isterseniz silinebilir kimlik kartları siparişi verebilirsiniz. Sağlamlığı ve kalitesiyle dikkat çeken ürünlerimizle tanışmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Yaka Kimlik Kartları

Otel yaka kartlarında piyasa koşullarına göre en uygun fiyat seçeneklerini sunan firmamızdan, elektronik kart seçenekleri için de uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz. Kaliteyi, sağlamlığı ve uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz POLİKART ayrıcalığından yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.