Özel Ebat Kart

özel ebat kart

Otel Yaka Kartı

yaka kartı

Manyetik Bantlı Kart

manyetik kart

Personel Kartı

personel kartı

Üye Kartı

plastik kart

Müşteri İndirim Kartı

indirim kartı

Mifare Kartlar

mifare

Proximity Kartlar

RFID Kartlar

rfid kart

Turnike Geçiş Kartı

turnike geçiş kartı

 

Kaliteli ve Güvenli Plastik Kart Tasarımlarımız

Yaratıcı fikirler ile daima yenilenme ilkesiyle hareket eden Polikart firması olarak, güncel teknolojiyi takip ediyor ve müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde plastik kart seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Deneyimli ekibimizin önderliğinde hazırladığımız plastik kart seçenekleri, başta müşterilerimizin güvenliğini hedefleyen, onların talepleri doğrultusunda tasarlanan, farklı, yaratıcı ve uygun fiyatlı ürünlerden meydana geliyor. Polikart olarak, dijital kart tasarım konusunda uzman ekibimizle hazırladığımız plastik kart çözümlerimizle, sektörün en iyisi olma yolunda ilerliyoruz. Güncel ve uygun fiyatlı plastik kart ürünlerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Plastik Kart Nedir?

Plastik kartlar,  günümüzde birçok kurum ve kuruluşun ihtiyacını karşılayan, güvenlik esaslı hazırlanan ve içerisinde müşterilerin talebine göre tasarlanan dijital kartların genel adıdır. Plastik kartlar çoğunlukla kendine özgü yazılımlarıyla birlikte hazırlanır. Diğer plastik kartlarımız ise kimlik kartı olarak kullanılabilecek, yazılımsız ürünlerden meydana gelmektedir. Yüzlerce sektör içerisinde, farklı kullanım amaçlarıyla hazırlanan plastik kartlar, günümüz koşullarında, yaşamımızın birer parçası haline gelmiştir. Plastik kartlar; geçiş kartları, indirim – puan toplama kartları, bankacılık kartları, abonelik kartları, kimlik kartları, ulaşım kartları, turnike geçiş kartları gibi geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

Plastik Kart Çeşitleri Nelerdir?

Günümüz teknolojisi geliştikçe plastik kartlar yeni özellikler kazanmakta ve farklı sektörlere hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Plastik kartlar arasında sık kullanılanlardan biri manyetik bantlı kartlardır. Manyetik kartlar, geçiş veya ödeme sistemleri için firmamız tarafından özenle hazırlanır ve uzun ömürlü olacak bant teknolojisiyle siz müşterilerimize sunulur. Bununla birlikte, dileyen müşterilerimiz için barkodlu plastik kart seçeneklerimiz mevcuttur.

Çipli kartlar, siz değeri müşterilerimizin güvenliği esas alınarak hazırlanan ve kendi içerisinde özel şifreleme teknolojisi kullanılan plastik kartlardan biridir. Bilgilerinizin çalınmasına veya kopyalanmasına karşı tasarlanan bu kart ürünleri,  uygulandığı sisteme ve tercihe bağlı olarak temaslı kart veya temassız kart olarak üretilir. Teknolojik açıdan avantajlara sahip olan Mifare kart, en sık tercih edilen, çip ve yazılımdan oluşan plastik kart ürünlerimizden biridir.

Diğer Plastik Kart Seçeneklerimiz

Polikart firması olarak, dileyen müşterilerimiz için öğrenci kartları, üyelik veya abonelik kartları, yaka kartları, özel ebat kartlar, personel kimlik kartları seçeneklerimizle, ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız.

Kurumunuzun veya kişiliğinizin gücünü ve itibarını yansıtacak, dayanıklı plastik kart seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.