plastik kart üye kartıPOLİKART’TAN SEÇKİN VE KALİTELİ ÜYE KART TASARIMLARI

Firmamız, 2012 yılından bu yana, POLİKART markası güvencesiyle akıllı kart, kimlik kartları ve kurumsal pek çok kart çeşidinin üretimini yapmaktadır. Kalitesiyle ön plana çıkan proximity kartlar, mifare kartlar ve boş kartlar müşterilerimiz tarafından tercih edilen başlıca ürünlerimiz arasındadır. POLİKART’ın başarısı yalnızca müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlamak değil, satış sonrasında da müşterilerinin yanında olması ve onlardan aldığı geribildirimlerle kendini sürekli olarak yenileyebilmesidir. Baskılı Kart üretiminin yanında, kaliteli kart aksesuarları ürünleri satışı yapmaktayız. Uzun ömürlü boyun askı ipi ve kart yazıcılarıyla ilgili uygun fiyat teklifleri almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Üyelik Kart Kullanım Alanları

POLİKART olarak müşterilerimizin beklentilerine uygun üyelik kartları tasarımı yapıyoruz. Şirketinizin veya kuruluşunuzun itibarını yansıtacak üyelik kartlarımız tamamen size özel tasarlanır ve şıklığı ile hedef kitlenizin gözüne hitap eder. Üyelik kartları geniş kullanım alanına sahip bir üründür. Üyelik kartları ticari açıdan size katkı sağlayan, aynı zamanda kurumunuzun ciddiyetini yansıtan ürünlerdir. POLİKART prestijli üyelik kartlarıyla doğru bir yatırım yapabilir, düşük bütçelerle hedef kitlenize hitap edebilirsiniz.

Eğlence sektöründe, spor salonlarında, havuzlarda, restoranlarda, kulüplerde, otellerde, mağazalarda, sağlık merkezlerinde, güzellik salonlarında, derneklerde ve çeşitli işletmelerde kullanılan üyelik kartlarıyla müşterilerinizle iletişim halinde olabilirsiniz. Müşterilerinizin veya hedef kitlenizin faaliyetleri ile ilgili bilgi almanızı sağlayacak olan üyelik kartlarıyla, kendinizi yenileme ve stratejilerinizi gözden geçirme şansı bulabilirsiniz.

Üyelik Kartı Avantajları

Üyelik kartları hem sizin, hem de müşterileriniz için önemli bir iletişim aracıdır. Müşterilerinizin faaliyetlerini bu kartlar sayesinde izlerken, giriş çıkış zamanlarını, faaliyet alanınız içinde hangi tercihleri yaptığını gösteren üyelik kartları sizin için büyük bir kolaylık olacaktır. Üyelik kartları, aynı zamanda, ödeme bilgilerini gösterme özellikleriyle tasarlanmaktadır. Böylece ticari hareketleri kolaylıkla izleme fırsatı yakalarsınız.

Uygun Fiyatlı Üyelik Kartları

İstediğiniz renk ve ebatlarda, resim veya logolu, kabartma ya da numaralı tüm üyelik kartları seçeneklerimiz, siz değerli müşterilerimize özel olarak üretilmektedir. Üyelik kartlarımız, POLİKART güvenesi ile hazırlanır ve satış sonrası destek hizmet avantajıyla sizlere sunulur. Piyasa koşullarının altında fiyatlara sahip üyelik kartı siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.