FARKLI TASARIMLARI TERCİH EDENLER İÇİN ŞIK KART YOYOLARI

Ülkemizin seçkin kuruluşları için hazırladığımız plastik kartların yanı sıra, kaliteli kart aksesuarları arayan öncü kuruluşlara kart poşeti, kart koruyucu, kokartlar ve kart yoyo seçenekleri sunuyoruz. POLİKART olarak, 2012 yılından bu yana izlediğimiz müşteri odaklı hizmet politikamızı, satış ve sonrasında verdiğimiz destek hizmetleriyle pekiştiriyoruz. Kuruluşunuzun marka değerini yansıtacak, müşterilerinizin gözünde güçlü bir izlenim olan kart tasarımlarımızı sizlere sunduğumuz kart aksesuarlarının şıklığı ile tamamlayın. Farklılığı ve kaliteyi ön plana çıkarmak isteyen müşterilerimize sunduğumuz tasarımlarımızdan biri de, günümüzde popülerlik kazanmaya başlayan kart yoyoları. Farklı renk ve modellerde tasarladığımız bu ürünümüz uzun süre dayanıklılığını korur ve canlı renklerini kaybetmez. Uygun fiyatlı kart yoyo çeşitlerimiz hakkında bilgi almak, size özel tasarımlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KART YOYOSU NEDİR? –  KART YOYO ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Kuruluşunun marka değerini doğru bir şekilde yansıtmak isteyenler kimlik ve personel kartlarında modern çözümlere yöneliyorlar. Günümüzün tercih edilen önemli kimlik kart tasarımlarından biri de kart yoyoları. POLİKART kart yoyo çeşitleri yaka, cep ve kemer gibi farklı kulanım seçenekleriyle tasarlanır. Kart yoyolarının boyları ortalama 20 – 25 cm uzunluğundadır ve dilediğiniz ölçüde ayarlanarak kullanılabilir.

Boyun veya yaka askı iplerinden ziyade, şık bir görünümle kimliklerini yansıtmak isteyenler farklı modellerdeki yoyo kartlarını tercih edebilirler. POLİKART kart yoyolarımızın en güzel özeliği üzerinde dilediğiniz şekli veya logoyu taşıyabilmenizdir. Birçok kart seçeneğine göre kart yoyolarında resim ve logolar çok daha şık bir görünüm sergilemektedir. Logolu kart yoyosu seçeneklerimiz için bizden örnek talep edebilirsiniz.

UYGUN FİYATLI KART YOYOLARI

Kaliteli ve ucuz kart yoyo tasarımlarımız siz değerli müşterilerimize POLİKART güvencesiyle sunulmaktadır. Memnun kalmadığınız ürünlerimiz hemen yeniden tasarlanır. Tüm kart ve kart aksesuarlar ürünlerimizle ilgili bizden örnek isteyebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz sizler için en uygun kimlik kart yoyo ürünlerini hazırlar ve teslimatınız kısa sürede gerçekleşir. Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin.