POLİKART KOKARTLAR ÖNEMLİ ANLARINIZDA YANINIZDA

Seçkin kuruluş ve markalara hizmet veren POLİKART ekibi, sizler için sağlam, kaliteli ve uygun fiyatlı kart aksesuarları tasarlamaktadır. Günümüz işletmelerinin öncelikli ihtiyaçlarından olan akıllı kart ve plastik kartların yanında, şık tasarıma sahip kart aksesuarları hazırlamak ve müşterilerimize kalite farkımızı yaşatmak öncelikli görevimizdir. POLİKART, 2012 yılından bu yana, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta ve satış sonrası desteği ile rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmaktadır. Tüm ürünlerimiz garantili, uygun fiyatlı ve dayanıklı olarak üretilmektedir.

Günümüz teknolojisinin imkanlarından yararlanılarak tasarlanan ürünlerimiz arasında ön plana çıkanlar; boyun askı ipleri, plastik kartlar, akıllı kartlar, kart yazıcılar ve kart aksesuarlarıdır. Değerli müşterilerimize sunduğumuz, çeşitli etkinliklerde ön plana çıkan önemli ürünlerimiz arasında kokartlar yer alır. Kaliteli ve uygun fiyatlı kokartlarımız onlarca sektörün ihtiyacını karşılar, onların itibarını doğru bir şekilde yansıtır.

KOKART NEDİR – KOKART NEREDE KULLANILIR?

Kokartlar farklı çeşitlere sahip olan, temsil ettiği kurum veya kişileri yansıtan özel tasarım aparatlardır. En çok tercih edilen kokartlar, çeşitli organizasyonlar için yakaya takılabilen tasarımlardır. Genel itibariyle işletmelerin ve kuruluşların tercih ettiği iki kokart çeşidi metal kokart ve saten kokarttır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda bu tür kokartlar sipariş sonrasında hızlı olarak üretilir ve kısa sürede teslim edilir. Bunların yanında iğneli kokartlar uygun fiyatı ve şık görünümüyle tercih edilen kokartlardan bazılarıdır. Saten ve metal kokartlara talepleriniz doğrultusunda kaliteli renk ve logo baskısı yapılmaktadır.

Kuruluşunuzu en iyi şekilde temsil etmek için tercih edeceğiniz kokartlarımız, farklı boy ve ebatta hazırlanabilmektedir. Öncelikli müşteri tercihlerimizden biri olan saten kokartları toplantılarınızda, etkinliklerinizde, açılışlarınızda, yarışmalarınızda veya özel bir gün kutlamasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz için kaliteli kumaş veya karton kullanılarak kokart hazırlanmaktadır. Tasarımlarımız sizler için organizasyonunuza uygun renk ve görünümlerde kokart tasarımı yapacaktır. Kokartlar şık görünümlü olmalarının yanında uygun fiyatlı olmaları nedeniyle çok sık tercih edilirler.

POLİKART dünyasının renkli, kaliteli ve ucuz kokart seçenekleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.