ZEBRA ZXP9 Serisi Kart Yazıcılar

Yüksek güvenlikli uygulama ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere üretilen ZXP Series 9 ™ hızlı ve güvenilir bir şekilde fotoğraf kalitesinde kartlar basmanızı sağlar. Fotoğraf ve grafik basımı için ideal olan güvenilir ZXP Series 9 yazıcı, Zebra’nın yazıcı ayarlarını sürekli izleyerek anında değişiklik yapıp otomatik olarak en yüksek baskı kalitesi elde edilmesini sağlayan algoritmalar içeren Renk Kestirim Teknolojisine sahiptir. Bir retransfer yazıcı olarak – akıllı kartlar gibi, düz olmayan kart yüzeylerinde bile – son derece dayanıklı, gerçekten kenardan kenara kartlar elde etmenizi sağlar.

uyumluluk

ZEBRA ZXP9 Serisi

OLAĞANÜSTÜ BAKI KALİTESİ VE PERFORMANS

ZXP Series 9, istisnai bir kalite ve güvenilirlik, hızlı çıktı, daha fazla seçenek, ve değerli maliyet ve zaman tasarrufu sağlar. Hızlı bir şekilde, yüksek kaliteli kartlar basın. Sınıfının en iyisi retransfer ve laminat teknolojisiyle daha gelişmiş güvenlik sağlayın.

ESNEK, ZAHMETSİZ ÇALIŞMA

Kapsamlı bir yazılım süiti ZXP Series 9 yazıcılarınızın entegrasyonu ve yönetimi için ihtiyacınız olarak araçları sunarak özel kart tasarımları yapmanızı sağlar. Kullanıcı tarafından seçilebilir baskı kalitesi modları, size daha fazla seçenek ve kontrol sunar. Zebra’nın patentli, çift taraflı, eşzamanlı retransfer baskı tasarımı, yazıcının üretim sırasında kartları mekanik olarak çevirmesi ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu da mekanik hata ve kart sıkışması riskini azaltır. Ve Print Touch™ ve QR Kodu teknolojisi ile anında bilgi ve destek alabilirsiniz.

GÜVENLİK ÖZELLİKLERİ EKLEMEK

Özel hologram laminatlarının yanısıra şifreleme ve yazıcı sunucu kontrolü gibi yazıcı tarafından sağlanan güvenlik özellikleri ile daha fazla güvenlik sağlanıp sahtekarlık, değişiklik ve çoğaltmalar önlenebilir. Zebra, kart sahtekarlığını caydırmak için özel kart güvenliği gerektiren durumlar için özel hologram laminatları uygulanmasını destekler. ZXP Series 9 ayrıca yetkisiz kullanımları önlemek için muhafaza ve kart besleyicinin yanısıra laminatör üzerinde opsiyonel kilitlere de sahiptir.

  • ZXP9 Serisi Kart Baskı Özellikleri
  • Baskı Teknolojisi: Retransfer Card Printer
  • Baskı Hızı: Color-190 CPH (single-sided)
  • İletişim Arayüzü: Standard: USB & Ethernet Cord Optional: 802.11 b/g wireless
  • Baskı Özellikleri: Single or Dual-sided
  • Ribon Rulosu Başına Görüntü Sayısı: Color-625 Mono-2.500
  • Opsiyonlar: Encoding: Magnetic Stripe, Contact & Contactless Smart Card

Perakende

Konaklama ve Ağırlama

zebra zxp3 serisi