ZEBRA ZXP7 Serisi Kart Yazıcılar

Zebra’nın en son kart baskı teknolojisini kullanan ZXP Series 7, yüksek kaliteli kart basımı sağlar. ZXP Series 7 yazıcı, yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Kartın kalınlığına göre otomatik ayar yapar ve ribbon yükleme kolaydır. Renk kodlamalı kılavuzları ve kolay anlaşılır LCD kontrol paneliyle herkes kolayca kullanabilir.


uyumluluk

ZEBRA ZXP7 Serisi

PERFORMANS: HER ZAMAN İSTEDİĞİNİZ GİBİ ÇALIŞIR

ZXP Series 7 yazıcı, günümüzün talepkar iş ortamlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Geniş bir ortam ve uygulama yelpazesinde kutudan çıktığı gibi çalışan sağlam bir tasarıma sahip olduğu gibi, fotoğraf baskı teknolojisi kullanarak fotoğrafa yakın baskı kalitesi ve renk derinliği sağlar. Yazıcı ayrıca kenardan kenara kart baskısı yaparken, laminatör de kartların güvenliği ve görüntünün ömrünün daha uzun olmasını sağlar.

VERİMLİLİK: YÜKSEK HIZ, DÜŞÜK BAKIM

ZXP Series 7 yazıcı, yüksek baskı hızları ile verimliliği arttırıp bekleme süresini azaltır. Yüksek baskı hızları sayesinde aynı anda üç iş (aynı anda kodlama, baskı ve laminasyon) yapılabilir ve en hızlı verim oranı elde edilir. Senkronize olan yüksek kapasiteli medya, ribbon ve laminat ruloları sayesinde entegrasyon kolaylığı ve düşük bakım sağlanırken, ribbon yükleme ve çalıştırması kolaydır.

UYARLANABİLİRLİK: HEM GÜNÜMÜZÜN HEM DE GELECEĞİN İŞ İHTİYAÇLARINI KARŞILAMA

ZXP Series 7 yazıcı, gerçek esneklik sunar. Ne zaman ihtiyacınız olursa o zaman çeşitli opsiyonları seçebilirsiniz – böylece bir yandan kart baskı uygulamaları portföyünüzü genişletirken, diğer yandan yatırımınızı daha iyi yönetebilirsiniz. Seçenekler arasında tek veya çift taraflı baskı, atıksız tek ya da çift taraflı laminasyon bulunur. Seri ayrıca UHF kodlama ve kablosuz bağlantı dahil olmak üzere bir dizi kodlama ve bağlantı seçeneği sunar.

  • ZXP7 Serisi Kart Baskı Özellikleri
  • Baskı Teknolojisi: Direct-to-Card Printer
  • Baskı Hızı: Color-300 CPH Mono-1,375CPH
  • İletişim Arayüzü: Standart: USB Optional: 802.11 b/g Wireless
  • Baskı Özellikleri: Single or Dual-sided
  • Ribon Rulosu Başına Görüntü Sayısı: Color-750 Mono-5.000
  • Opsiyonlar: Encoding: Magnetic Stripe Contact & Contactless Smart Card UHF RFID Laminator: Available

Sağlık Sektörü

Taşımacılık

Konaklama ve Ağırlama

zebra zxp3 serisi