ZEBRA ZXP3 Serisi Kart Yazıcılar

Kullanımı kolay ve güvenilir ZXP 3 Serisi kart yazıcılar, profesyonel bir kart yazıcısından isteyebileceğiniz her özelliğe sahiptir. ZXP 3 Serisi, mükemmel yazdırma kalitesi ve minimum operatör eğitimi gerektiren, düşük ve orta hacimli işletmeler, tek veya çift taraflı baskı yapabilen ideal bir çözümdür. Zebra ZXP 3 Serisi kart yazıcılar gelişmiş özelliklere sahip yüksek kapasiteli medya seçenekleri sunar.

uyumluluk

ZEBRA ZXP3 Serisi

Küçük ve Kolay Kullanım

Kompakt tasarıma sahip olması dar çalışma alanlarını ZXP3 serisini doğru tercih yapmaktadır. Manyetyik şerit kodlama ve akıllı kart opsiyonları giriş kontrol ve kimlik kartlarının yanı sıra kişiselleştirilmiş hediye, müşteri ve üye kartları gibi birçok uygulama alanlarında ki ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verir. Opsiyonel muhafaza kilidi ve Kensington kilit özelliği sayesinde ZXP3 Serisi güvenlikli kart baskı çözümleri için ideal bir tercihtir.

Yüksek Kalitede Baskı

ZXP3 Serisi tek veya çift taraflı kartlar üzerine yüksek kalitede, canlı, monokrom veya tam renkli baskı yapılmasını sağlar. Basitleştirilmiş tasarımı, dokunmatik renkli noktaları ve daha az plastik ve daha fazla biyolojik olarak çözünebilir malzeme kullanılması çevreye olan duyarlığını ön plana çıkarır. Değiştirilmesi kolay ve yüksek kapasiteli LoadN-Go akıllı ribbonlar sayesinde ZXP3 serisinin kullanımı en kolay kart yazıcılar arasındadır. Zebra Z-Raster ana bilgisayar tabanlı görüntü işleme teknolojisi sayesinde baskı kalitesinden ödün vermeksizin en yüksek hızda hiçbir kalite kaybı yaşamadan baskı yapmanıza olanak sağlar.

En Gelişmiş Kart Yazıcı Özellikleri

Zebra ZXP3 serisi doğrudan karta baskı yaparak olağanüstü baskı kalitesi ile düşük maliyete sahip olma hissini bir arada sunar. Uygun kart kalınlığını seçebilme özelliğinin yanı sıra geniş bir yüksek kapasiteli ribbon seçenekleri yelpazesi sunar. ZXP3 serisinin bu özellikleri bir araya geldiğinde sınıfının en ekonomik baskı çözümlerini sunmuş olur.

  • ZXP3 Serisi Kart Baskı Özellikleri
  • Baskı Teknolojisi: Direct-to-Card Printer
  • Baskı Hızı: Color-195 CPH Mono-700CPH
  • İletişim Arayüzü: Standart: USB Optional: Ethernet
  • Baskı Özellikleri: Single or Dual-sided
  • Ribon Rulosu Başına Görüntü Sayısı: Color-280 Mono-2.000
  • Opsiyonlar: Encoding: Magnetic Stripe Contact & Contactless Smart Card Laminator: Not available

Sağlık Sektörü

Hotel / Konaklama

Perakende

zebra zxp3 serisi